Kasy i drukarki fiskalne

Szukasz niezawodnego urządzenia fiskalnego, które posłuży Ci przez wiele lat? Sprawdź Naszą ofertę kas i drukarek fiskalnych renomowanych polskich firm, takich jak Posnet i Novitus.
Sprzedawane przez urządzenia charakteryzują się funkcjonalnością oraz prostą, intuicyjną obsługą. Dzięki bogatemu asortymentowi jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania przedstawicieli każdej branży ,niezależnie od wielkości punktu handlowego.

Wybierz Omegę a otrzymasz:

 • fachowe doradztwo
 • gwarancję niskiej ceny
 • doświadczony serwis

Zadzwoń i dowiedz się więcej: 44 649 58 85

Przy zakupie urządzenia fiskalnego otrzymujesz w cenie:            

 • fiskalizację
 • programowanie nagłówka
 • przygotowanie dokumentów do Urzędu Skarbowego
 • szkolenia z obsługi urządzenia
 • serwis
 • zestaw 10 szt. rolek

Przy zakupie kasy fiskalnej możesz liczyć na 90% zwrotu wartości urządzenia z Urzędu Skarbowego , ale nie więcej niż 700,00 zł *

*Warunek: pierwszy zakup na dany NIP

 

Kasy Online

Szanowni Państwo,

W związku z licznymi pytaniami związanymi z wprowadzeniem nowych kas online informujemy, że wciąż czekamy na kolejne prawne rozstrzygnięcia, które ostatecznie otworzą drogę do użytkowania nowych urządzeń fiskalnych przez podatników.

Na razie, od 7 lipca br. obowiązuje rozporządzenie techniczne z 28 maja 2018 r. wskazujące warunki techniczne, którym muszą odpowiadać kasy online (Dz.U. poz. 1206).

Jest ono kluczowe dla producentów kas, bo określa, jakie urządzenia mają oni dostarczyć na rynek. Samo rozporządzenie jednak nie wystarczy, konieczna jest zmiana ustawy, bo to z niej będzie wynikać, kto i od kiedy musi używać nowych urządzeń.

Obecnie nie można jeszcze kupić kas online z homologacją. Główny Urząd Miar nie wydał dotychczas żadnej homologacji na takie urządzenia.

Zgodnie z zaproponowanym harmonogramem, obowiązek ewidencjonowania sprzedaży z zastosowaniem kas fiskalnych online obejmie:

 1. od 1 stycznia 2019 r.: działalności świadczące usługi motoryzacyjne i wulkanizacyjne oraz sprzedaż paliw (benzyna, olej napędowy, gaz),
 2. od 1 lipca 2019 r.: działalności świadczące usługi w zakresie krótkotrwałego zakwaterowania i stacjonarne placówki gastronomiczne,
 3. od 1 stycznia 2020 r.: działalności świadczące usługi fryzjerskie, kosmetyczne, kosmetologiczne, budowlane, prawnicze, fitness, a także opiekę medyczną świadczoną przez lekarzy i lekarzy dentystów.

Koszt wymiany kas fiskalnych ma być refundowany. Przedsiębiorcy będą mogli odliczyć od VAT 90% kwoty zakupu nowej kasy – nie więcej jednak niż 700 zł.

 

Masz pytania? Jesteśmy do Twoich usług!

Zapraszamy:
Plac Kościuszki 8, Piotrków Trybunalski
Tel. 44 649 58 85Mail: biuro@osk.om.pl

Ofertę cenową i odpowiedzi na szczegółowe pytania udzieli konsultant pod numerem tel: +44 / 649 58 85 (od pn do pt, w godz. od 8:00 do 16:00)