Microsoft Office 365

Pakiet Microsoft Office 365 zapewnia wszystkim firmom, bez względu na wielkość, dostęp do zwiększających wydajność rozwiązań przetwarzania w chmurze. W ten sposób firmy mogą zaoszczędzić czas i pieniądze oraz zwolnić część cennych zasobów. W pakiecie Office 365 połączono przeznaczone dla struktur typu chmura wersje najbardziej zaufanych programów do obsługi poczty e-mail, komunikacji i współpracy, jakie oferuje firma Microsoft — Exchange Online, SharePoint Online oraz Lync Online — z dobrze znanym pakietem Office Professional Plus dla komputerów stacjonarnych. Dodatkowo pakiet jest wyposażony w skuteczne zabezpieczenia.

Zalety Microsoft Office 365:

  • Profesjonalna poczta e-mail w środowisku chmury
  • Konferencje wideo i wiadomości błyskawiczne
  • Udostępnianie plików wewnątrz organizacji lub poza nią
  • Łatwa i bezpieczna administracja
  • Przewidywalne koszty miesięczne bez nakładów inwestycyjnych związanych z infrastrukturą

Funkcjonalności MS Office 365:

  • Oferuje nowe sposoby komunikacji. Użytkownicy korzystają ze wszystkich podnoszących wydajność funkcji pakietu Microsoft Office, a jednocześnie mają dostęp do usług przetwarzania w chmurze.
  • Pozwala korzystać z poczty e-mail, dokumentów, kontaktów i kalendarzy bez względu na miejsce pobytu. Pakiet Office 365 stanowi połączenie usług realizowanych w strukturze typu chmura z narzędziami biurowymi, z których pracownicy korzystają na co dzień.
  • Współpracuje bez zakłóceń z aplikacjami Microsoft Office i innymi stosowanymi już w firmie programami.
  • Wydajność i kontrola infrastruktury informatycznej. Pakiet zapewnia stały dostęp do najnowszych aktualizacji oprogramowania Exchange Online, SharePoint Online i Lync Online, a także najnowszą wersję pakietu Office Professional Plus.
  • Dzięki łatwej w obsłudze konsoli administracyjnej łatwiej zachować kontrolę nad funkcjami, ustawieniami i wdrożeniami w całej organizacji.

Twój ulubiony pakiet Office — w dowolnym miejscu

Bez względu na to, czy pracujesz w biurze, czy w podróży, korzystasz z dobrze znanego zestawu narzędzi biurowych najwyższej klasy. Zawsze aktualne wersje aplikacji pakietu Office umożliwiają tworzenie, edytowanie i udostępnianie w czasie rzeczywistym materiałów dowolnym osobom przy użyciu komputera PC albo tabletu czy smartfonu z systemem iOS, Android lub Windows.

Narzędzia do pracy zespołowej

Na jednego użytkownika przypada 1 TB miejsca, masz więc mnóstwo miejsca na wszystkie swoje pliki. Ponieważ pliki są przechowywane w Internecie, gdy zajdzie taka potrzeba, możesz z dowolnego miejsca udostępniać je współpracownikom lub osobom spoza firmy. Dzięki wieloosobowym konferencjom wideo w jakości HD, udostępnianiu zawartości oraz kalendarzom udostępnionym zawsze będziesz na bieżąco z działaniami swojego zespołu.

Łatwa konfiguracja i zarządzanie

Dzięki szczegółowym instrukcjom możesz łatwo skonfigurować użytkowników i szybko zacząć korzystać z usług. Dodatkowo, nasi konsultanci pomogą w instalacji i konfiguracji właściwego pakietu dla zapewnienia optymalnych kosztów wyposażenia twojego biura. Administracja usługą jest dostępna w każdym miejscu i umożliwia samodzielne, jak również ze wsparciem specjalistów OMEGA Systemy Komputerowe, zarządzanie wszystkimi usługami.

Ze względu na różnorodność planów usług Microsoft Office 365 ceny ustalane sa indywidualnie, stosownie do funkcjonalności.
W celu uzyskania dokładniejszych informacji prosimy o kontakt z konsultantem pod numerem tel: +44 / 649 58 85 (od pn do pt, w godz. od 8:00 do 16:00)