Oferta pracy – wdrożeniowec

Omega Systemy Komputerowe Sp. z o.o.
poszukuje kandydata na stanowisko:
WDROŻENIOWIEC SYSTEMU COMARCH ERP
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Główne zadania:

  • Analiza potrzeb klienta,
  • Konfigurowanie modułów handlowych i księgowych,
  • Prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej i serwisowej,
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji,
  • Opieka powdrożeniowa,

Wymagania:

  • Ogólna orientacja w systemach ERP i procesach biznesowych,
  • Ogólna wiedza w zakresie procesów handlowo-logistycznych,
  • Ogólna wiedza w zakresie podstaw księgowości i rachunkowości,
  • Umiejętność budowania dobrych relacji z klientami,
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:

 Doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP,

  • Znajomość systemu Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL,
  • Zdolności prezentacyjne,
  • Ogólna znajomość technologii informatycznych,
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka T-SQL,
  • Wyższe wykształcenie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Motywacyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia
  • Niezbędny pakiet narzędzi do pracy – komputer, telefon

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, z zaznaczeniem w temacie wiadomości stanowiska pracy na adres: sg@osk.om.pl