Symfonia 2.0 – oprogramowanie dla firm

Szanowni Państwo,
Zgodnie z zapowiedziami na Bussiness Day z dniem 1 października 2016 r. firma kończy wsparcie dla przestarzałej technologii: Windows XP oraz silnika bazy danych Btrieve.

 

Jednocześnie już w maju 2016 r. wydaje na rynek nową generację oprogramowania  Symfonia 2.0. – opartego o nowoczesne rozwiązania technologiczne (silnik bazy danych Pervasive) oraz współpracującą ze wspieranymi przez Microsoft systemami operacyjnymi.

Nowa Symfonia 2.0. to przede wszystkim Bezpieczeństwo, Rozwój i Komfort:

  • Zwiększony poziom bezpieczeństwa danych, dzięki  pracy na wydajnym i stabilnym silniku bazy danych oraz na wspieranym przez Microsoft systemie operacyjnym.
  • Efektywna, stale uaktualniana technologia, dzięki skupieniu się na nowszej technologii z jednoczesnym uwolnieniem zasobów dotychczas zaangażowanych w utrzymanie przestarzałych rozwiązań, zyskujemy czas na rozwój, aby móc oferować użytkownikom coraz doskonalsze produkty i usługi.
  • Oszczędność czasu dzięki nowym funkcjonalnościom usprawniającym pracę, jak np. import danych z GUS, czy import kursów walut.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości – prosimy i kontakt pod numerem tel: +44 / 649 58 85 (od pn do pt, w godz. od 8:00 do 16:00)