Comarch ERP XL – Oprogramowanie dla firm.

Comarch ERP XL to nowoczesne rozwiązanie klasy ERP, dedykowane dla średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Funkcjonalność Comarch ERP XL zapewnia pełną obsługę procesów biznesowych odbywających się w firmach z różnych branż. Wbudowane w system gotowe mechanizmy i funkcjonalności branżowe, tworzone są z myślą o specyficznych potrzebach rynku, doskonale wpisują się w potrzeby przedsiębiorstw o różnej specyfice działalności. Comarch ERP XL jest z powodzeniem wykorzystywany zarówno w przedsiębiorstwach jednooddziałowych, jak i organizacjach o skomplikowanej strukturze rozproszonej.

System jest w pełni skalowalny – budowa modułowa pozwala klientowi elastycznie dobrać te elementy funkcjonalne, które odpowiadają jego aktualnym potrzebom. Za poszczególne funkcjonalności odpowiadają osobne moduły,  które ze sobą harmonijnie współpracują dzięki jednej bazie danych. System jest elastyczny – klient sam decyduje, z których funkcjonalności chce korzystać. W razie potrzeb zawsze możliwa jest rozbudowa systemu. Comarch ERP XL to nowoczesne połączenie bogatej funkcjonalności i możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb.

Wdrożenie Comarch ERP XL to korzyści dla całej firmy – zarówno prezesów i kadry zarządzającej, jak i szeregowych pracowników. Każdy pracownik odczuje poprawę komfortu pracy, a codzienne obowiązki dzięki systemowi staną się mniej uciążliwe. Oprogramowanie doskonale wspiera pracę przedstawicieli handlowych, akwizytorów oraz oddziałów przedsiębiorstwa. Comarch ERP XL pozwala na wykorzystanie nowoczesnych form handlu elektronicznego poprzez współpracę z systemami EDI (Electronic Data Interchange), a także obsługę zamówień i sprzedaży internetowej.


 

Cloud computning (Chmura Comarch)

chmura-comarch

Cloud computing (chmura) jest modelem biznesowym, w którym oprogramowanie dostarczane jest jako usługa przez Internet. Model ten pozwala na korzystanie z oprogramowania, przechowywania danych i prowadzenia firmy bez konieczności instalowania na komputerze dodatkowych aplikacji. Dzięki chmurze możemy dzisiaj korzystać z poczty e-mail, serwisów społecznościowych, ale także rozliczać się z kontrahentami, wystawiać faktury, robić kopie zapasowe i sprzedawać swoje produkty z dowolnego miejsca na świecie.

Oferta cloud computing Comarch zaspokaja praktycznie wszystkie potrzeby IT firm z sektora MSP począwszy od jednosobowych działalności gospodarczych, przez małe i średnie firmy aż do dużych przedsiębiorstw. Cechą wspólną rozwiązań Comarch w chmurze jest dostęp do aplikacji przez przeglądarkę internetową, bez konieczności zakupu serwerów oraz licencji.


Chmura Comarch oferuje:

  • oprogramowanie do zarządzania (ERP)
  • rozwiązanie do zabezpieczania i archiwizacji danych
  • rozwiązania do prowadzenia sprzedaży przez Internet
  • usługi księgowe dla firm

Przede wszystkim bezpieczeństwo
Oferowane oprogramowanie instalowane jest na serwerach Comarch Data Center (CDC) – nowoczesnego i bezpiecznego centrum danych. Ośrodki przetwarzania danych CDC charakteryzują się pełną redundancją systemów zasilania, klimatyzacji, infrastruktury sieciowej oraz łączy telekomunikacyjnych (4 różnych operatorów), dzięki czemu dane naszych Klientów są w pełni bezpieczne. W dziedzinie bezpieczeństwa opieramy się na swoim kilkunastoletnim doświadczeniu oraz na współpracy z najlepszymi instytucjami certyfikującymi. Firma wykształciła inżynierów z certyfikatem CISSP, który jest potwierdzeniem najwyższej wiedzy w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych.

Systemy wspierające zarządzanie firmą (ERP)
Systemy Comarch ERP dostępne w formie usługi, dedykowane małym, średnim i dużym firmom handlowym, usługowym i produkcyjnym. Rozwiązania dostępne są przez przeglądarkę Internetową. Płatność za korzystanie z programów odbywa się w formie comiesięcznego abonamentu. 

Usługi księgowe
iKsięgowość24 to usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla firm, świadczone przez kilkaset profesjonalnych biur rachunkowych z całej Polski, działających na oprogramowaniu Comarch ERP Optima. Dzięki usłudze każda firmy mogą skorzystać z outsourcingu usług księgowych oraz wymieniać dokumenty księgowe drogą elektroniczną.

Odpowiedzi na szczegółowe pytania udzieli konsultant pod numerem tel: +44 / 649 58 85 (od pn do pt, w godz. od 8:00 do 16:00)