Usługi programistyczne


Usługi programistyczne

Jeżeli szukacie Państwo rozwiązania jakieś konkretnej potrzeby biznesowej, a wasze standardowe aplikacje i programy do prowadzenia działalności gospodarczej nie zawierają takiej funkcjonalności, to nasi programiści utworzą lub uzupełnią wasze aplikacje o te niezbędne funkcjonalności. Oferujemy dla Państwa usługi programistów z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu aplikacji desktopowych i webowych oraz dodatków i raportów funkcjonalnych systemów ERP firm Comarch i Symfonia.

Nasi analitycy i programiści rozumiejąc potrzeby różnorodnych zagadnień biznesowych już od wielu lat dostarczają rozwiązania integrujące ze sobą standardowe systemy ERP i niestandardowe szyte na miarę od prostych wydruków do nawet bardzo rozbudowanych wielowarstwowych systemów. Nasze rozwiązania działają w różnych branżach takich jak: Przychodnie medyczne, Zakłady produkcyjne i przetwórcze, Zakłady usług komunalnych, Sklepy motoryzacyjne, Utylizacja odpadów, Handel  i wiele innych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na wszystkich etapach projektu, tzn. planowania, kolejno wykonania i uruchomienia.
Dla aplikacji webowych umożliwiamy również instalację i hostowane Waszych aplikacji internetowych na serwerach omega.om.pl.

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym w celu przedstawienia oferty naszych usług programistycznych.

Translate »