Sprzęt i serwis


Sprzęt i serwis

Specjalizujemy się w sprzedaży i dostarczaniu sprzętu komputerowego renomowanych marek zapewniając w ten sposób stabilną platformę dla pracy systemów informatycznych naszych klientów. Nasza oferta obejmuje m.in.: serwery, komputery PC, notebooki, akcesoria komputerowe, peryferia, monitory, dyski i wiele innych produktów potrzebnych w każdej organizacji.

Nasza wykwalifikowana kadra pomoże zaprojektować odpowiedni sprzęt a także dokonać modernizacji tego istniejącego, na którym wykonywały się będą wszystkie procesy informatyczne zachodzące w firmie tak, aby sprostać wymaganiom nowoczesnych aplikacji a jednocześnie optymalizując koszty jego implementacji.

Rozmawiamy z komputerami. Od ponad 30 lat zapewniamy kompleksową opiekę nad sprzętem IT. Diagnozujemy usterki, dokonujemy napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, a także przeprowadzamy konserwację i czyszczenie urządzeń. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że ich sprzęt jest w najlepszych rękach.

Zakres naszych usług obejmuje między innymi:

  • diagnostyka sprzętu komputerowego oraz oprogramowania,
  • naprawa i konserwacja komputerów stacjonarnych, notebooków, monitorów, drukarek
  • modernizacja komputerów,
  • wymiana uszkodzonych podzespołów,
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania systemowego,
  • instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych i oprogramowania użytkowego
  • instalacja urządzeń fiskalnych

Serwis techniczny pomoże w zainstalowaniu sprzętu w szafie serwerowej, a także konfiguracji z urządzeniami wspierającymi takimi jak serwery kopii bezpieczeństwa NAS czy zasilacze awaryjne UPS.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zachęcamy do skorzystania z usług Omega Systemy Komputerowe Sp. z o.o.
Jesteśmy pewni, że wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Image by macrovector / Freepik

Translate »