Referencje


„Zakres prac realizowanych przez firmę OMEGA obejmował wykonanie okablowania strukturalnego dla sieci teletechnicznych. Łączna ilość gniazd odbiorczych sieci — 915. Prace zostały wykonane profesjonalnie, solidnie, terminowo i z pełną zgodnością z normami i zasadami obowiązującymi w tego typu inwestycjach, czego potwierdzeniem był bezusterkowy odbiór prac przez inwestora.”

Mostostal Warszawa.

„Na podstawie naszego doświadczenia w pracy z  firmą OMEGA Systemy Komputerowe sp. z o.o. możemy ją zarekomendować wszystkim przedsiębiorstwom, które potrzebują nowoczesnego wdrożenia informatycznego.”

Przychodnia zdrowia MegaMed Sp. z o.o.

„Podstawą kontaktów z firmą Omega jest rzetelność i fachowość, które połączone są z zaangażowaniem we współpracę oraz wyczulenie na indywidualne potrzeby klienta.”

HAERING POLSKA Sp. z o.o.

 „Wysoko cenimy kompetencję firmy Omega Systemy Komputerowe sp. z o.o. i z pełnym przekonaniem możemy ją polecić wszystkim firmom poszukującym wysokiej jakości usług informatycznych”

VOITH Turbo Sp. z o.o.

„Pragniemy podkreślić, że Omega to nie tylko solidność w podejściu do powierzonych tematów, ale także kreatywność i bardzo dobre przygotowanie merytoryczne i techniczne szkoleń”

INDESIT

„Dotychczasowa współpraca pomiędzy nami a firmą OMEGA Systemy komputerowe sp. z o.o. która sprzedała oraz wdrożyła oprogramowanie Symfonia, układa się pozytywnie, a poziom świadczonych przez nią usług oceniamy bardzo wysoko.”

POLANIK Sp. z o.o.

„Pracowników Firmy Omega cechuje profesjonalizm i wysoki poziom kompetencji. Wszelkie pojawiające się problemy są rozwiązywane na bieżąco w sposób świadczący o skupieniu na potrzebach klienta.”

Starostwo Powiatowe w Bełchatowie

„Podkreślamy, że w trakcie współpracy możemy liczyć na konkretną pomoc ze strony Omega Systemy Komputerowe sp. z o.o. zarówno w odniesieniu do standardowych spraw związanych z obsługą systemów informatycznych jak i specyficznych potrzeb związanych z charakterem naszej działalności.”

Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale

„Firma uczestniczyła przy realizacji wielu projektów i dała się poznać jako solidny i profesjonalny partner. Wszystkie dotychczasowe pracy wykonała terminowo i fachowo.”

FM Logistic

„Współpraca z Omega Systemy Komputerowe Sp. z o.o. przynosi wymierne korzyści dla A.S. SIERANT PPHU „SIERANT” S.J.  od wielu lat. Z całą pewnością możemy polecić firmę informatyczną Omega Systemy Komputerowe Sp. z o.o. jako rzetelnego, sprawdzonego i zaufanego partnera biznesowego.”

Sierant

„Personel firmy OMEGA wykazał się kreatywnością w czasie analizy przedwdrożeniowej, a zastosowana wiedza, umiejętności i kompetencje pozwoliły w efekcie na utworzenie, wdrożenie i  serwisowanie systemu BI…”

Inwemer

Translate »