Referencje

Przychodnia zdrowia MegaMed Sp. z o.o.
„Na podstawie naszego doświadczenia w pracy z  firmą OMEGA Systemy Komputerowe sp. z o.o. możemy ją zarekomendować wszystkim przedsiębiorstwom, które potrzebują nowoczesnego wdrożenia informatycznego.”

 

HAERING POLSKA Sp. z o.o.
„Podstawą kontaktów z firmą Omega jest rzetelność i fachowość, które połączone są z zaangażowaniem we współpracę oraz wyczulenie na indywidualne potrzeby klienta.”

 

VOITH Turbo Sp. z o.o.
 „Wysoko cenimy kompetencję firmy Omega Systemy Komputerowe sp. z o.o. i z pełnym przekonaniem możemy ją polecić wszystkim firmom poszukującym wysokiej jakości usług informatycznych”

 

INDESIT
„Pragniemy podkreślić, że Omega to nie tylko solidność w podejściu do powierzonych tematów, ale także kreatywność i bardzo dobre przygotowanie merytoryczne i techniczne szkoleń”

 

POLANIK Sp. z o.o.
„Dotychczasowa współpraca pomiędzy nami a firmą OMEGA Systemy komputerowe sp. z o.o. która sprzedała oraz wdrożyła oprogramowanie Symfonia, układa się pozytywnie, a poziom świadczonych przez nią usług oceniamy bardzo wysoko.”

 

 

Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
„Pracowników Firmy Omega cechuje profesjonalizm i wysoki poziom kompetencji. Wszelkie pojawiające się problemy są rozwiązywane na bieżąco w sposób świadczący o skupieniu na potrzebach klienta.”

 

Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale
„Podkreślamy, że w trakcie współpracy możemy liczyć na konkretną pomoc ze strony Omega Systemy Komputerowe sp. z o.o. zarówno w odniesieniu do standardowych spraw związanych z obsługą systemów informatycznych jak i specyficznych potrzeb związanych z charakterem naszej działalności.”

 

Emka Invest Sp. z o.o.
„Jeśli dana firma potrzebuje profesjonalnego partnera przy wdrożeniu programu i opiece informatycznej, to możemy z pełną odpowiedzialnością zarekomendować Omega Systemy Komputerowe Sp. z o.o. jako firmę, która rzetelnie zajmie się outsourcingiem informatycznym firmy.”

 

FM Logistic
„Firma uczestniczyła przy realizacji wielu projektów i dała się poznać jako solidny i profesjonalny partner. Wszystkie dotychczasowe pracy wykonała terminowo i fachowo.”

 

Sierant
„Współpraca z Omega Systemy Komputerowe Sp. z o.o. przynosi wymierne korzyści dla A.S. SIERANT PPHU „SIERANT” S.J.  od wielu lat. Z całą pewnością możemy polecić firmę informatyczną Omega Systemy Komputerowe Sp. z o.o. jako rzetelnego, sprawdzonego i zaufanego partnera biznesowego.”

Inwemer
„Personel firmy OMEGA wykazał się kreatywnością w czasie analizy przedwdrożeniowej, a zastosowana wiedza, umiejętności i kompetencje pozwoliły w efekcie na utworzenie, wdrożenie i  serwisowanie systemu BI…”