Polityka prywatności


Zasady przetwarzania danych osobowych przez OMEGA Systemy Komputerowe sp. z o.o.
 • Kto jest administratorem Państwa danych osobowych?
  Administratorem Państwa danych osobowych jest OMEGA Systemy Komputerowe sp. z o.o. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, Plac Kościuszki 8.
 • Cel zbierania danych osobowych.
  Państwa dane osobowe zbieramy w celu komunikacji z Państwem i odpowiedzi na zapytania dotyczące naszych usług i obejmuje: imię, nazwisko, telefon, adres e-mail.
 • Czy wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest obowiązkowe?
  Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne, ale przy tym niezbędne, jeżeli chcą Państwo wysłać do nas zapytanie poprzez Formularz kontaktowy i otrzymać od nas odpowiedź na Państwa zapytanie.
 • Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Państwa danych osobowych?
  Przetwarzamy Państwa dane osobowe na podstawie Państwa zgody, wyłącznie w celu przesyłania informacji dotyczących odpowiedzi na Państwa zapytanie przesłane poprzez formularz kontaktowy. W dowolnym momencie możecie Państwo wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zrezygnować z otrzymywania informacji poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@osk.om.pl z adresu, którego zgoda dotyczy.
 • Czy przetwarzamy w sposób zautomatyzowany Państwa dane osobowe?
  Państwa dane osobowe nie są przez nas wykorzystywane w celach podejmowania decyzji opartych na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych.
 • Komu udostępniamy Państwa dane osobowe?
  Państwa dane osobowe nie są przez nas nikomu udostępnianie. Dane służą nam tylko i wyłącznie do odpowiedzi na Państwa zapytanie.
 • Jak długo przechowujemy Państwa dane osobowe?
  Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu ewentualnego wycofania zgody, a także po jej wycofaniu wyłącznie przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Jakie mają Państwo uprawnienia w zakresie przetwarzanych danych?
  Przekazując nam swoje dane osobowe uzyskujecie Państwo prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Translate »