Oferta pracy – Handlowiec

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pracę w ambitnym zespole w atrakcyjnej dziedzinie
  • Motywacyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestniczenie w realizacji rozbudowanych
    projektów IT, oraz szkolenia
  • Stabilne i spokojne miejsce pracy

Główne zadania:

  • Obsługa osobista i zdalna obecnych i pozyskiwanie nowych Klientów
  • Sporządzanie ofert i zamówień sprzedażowo – zakupowych
  • Realizowanie zakupów i sprzedaży towarów i usług z zakresu IT
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług
  • Przygotowywanie materiałów handlowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, handlowo-marketingowe
  • Doświadczenie w branży handlowej – mile widziane w branży IT
  • Biegła znajomość i obsługa MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dobra samoorganizacja i wysoka kultura pracy
  • Znajomość technik sprzedaży/negocjacji
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie jako handlowiec IT
  • Kursy Microsoft, innych producentów IT
  • Kursy i szkolenia miękkie dla handlowców
  • Język angielski techniczny

CV i List Motywacyjny prosimy przesyłać na adres sg@osk.om.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby firmy.

Translate »