Sprzęt komputerowy

Oferujemy sprzęt komputerowy wiodących marek światowych takich, jak: HP, Fujitsu, Lenovo czy DELL oraz rodzimej produkcji, np.: ADAX, Triline. Zapewniamy doradztwo w zakupie sprzętu komputerowego, dostosowując i projektując go do indywidualnych potrzeb Klienta.

Zakupione u nas urządzenia posiadają gwarancję do 3 lat w serwisie producenta oraz w miejscu instalacji  urządzenia. Sprzedając sprzęt zapewniamy pomoc przy uruchomieniu, rejestracji oraz aktywacji na stronach producenta.

Uważamy, że istotne dla Klienta jest to, iż ponosząc wydatki na zakup sprzętu komputerowego, nie jest zmuszony do kupowania zestawu, który często nie jest optymalnie skonfigurowany do jego potrzeb. Zakupiony u nas sprzęt komputerowy zostanie skonfigurowany w ten sposób, aby jak najlepiej odpowiadał wymaganiom Klienta.

Nasi konsultanci posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu systemów informatycznych do zastosowań biznesowych. Pomogą wybrać sprzęt komputerowym o najlepszym dla Państwa stosunku jakości do ceny.

W naszej ofercie posiadamy:

  • serwery
  • komputery desktopowe i notebooki
  • urządzenia mobilne (netbooki, tablety, itp.)
  • urzadzenia peryferyjne (monitory, drukarki, skanery, itp.)
  • materiały eksploatacyjne (tusze, tonery, papier ksero, płyty CD i DVD, taśmy do streamer’ów, itp.)

    Informujemy, że producenci sprzętu zalecają stosowanie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Istnieje ryzyko utraty gwarancji producenta na sprzęt.

Ofertę cenową i odpowiedzi na szczegółowe pytania udzieli konsultant pod numerem tel: +44 / 649 58 85 (od pn do pt, w godz. od 8:00 do 16:00)